W tym sezonie wsiądź na rower marki STORM – oszczędź czas i pieniądze za paliwo!

25 marca, 2022

Rosnące ceny paliw, oszczędność czasu na dojazd do pracy czy szkoły, a także zdrowy tryb życia to tylko kilka powodów, dla których już teraz warto zastąpić samochód czy komunikację miejską, rowerem! Z pewnością będzie to spora ulga dla naszych portfeli oraz środowiska. Dlatego, jak co sezon, z rozwiązaniem i bogatą ofertą dopasowaną do potrzeb wielu Polaków przybywa polska marka STORM, zajmująca się od 2011 r. produkcją i montażem jednośladów. W ofercie firmy znajduje się około 20 modeli rowerów turystycznych i miejskich, ponad 40 modeli rowerów górskich i 3 modele rowerów dziecięcych – każdy zatem może wybrać coś dla siebie.  

Jazda na rowerze to od lat jedna z najpopularniejszych i najchętniej rozwijanych przez Polki i Polaków dyscyplin sportowych. Jak wynika z badania Instytutu ARC Rynek i Opinia moda na dwa kółka nie zmalała, mimo, że w roku pandemicznym o 12% spadł odsetek Polaków uprawiających aktywność fizyczną1. Na wciąż rosnące zainteresowanie jednośladami mają zapewne wpływ również koszty związane z cenami za paliwo. Jak pokazują prognozy cena za litr paliwa może sięgnąć nawet swój historyczny rekord 10 złotych! Dlatego już teraz warto rozejrzeć się za bardziej ekonomicznym środkiem transportu dla siebie, a być może i całej rodziny. 

  • Z roku na rok obserwujemy, że coraz więcej Polaków przesiada się na rower. Jednoślady stały się naturalnym wyborem jako środek transportu do pracy czy szkoły. Częściej też niż dotychczas rower jest wybierany rekreacyjnie, jako sposób na utrzymanie zdrowia i dobrej kondycji fizycznej. Taka forma aktywności jest odpowiednia niemal dla każdego, co więcej nie wymaga specjalnych przygotowań, a także regularności tak jak np. treningi na siłowni. Poza tym, rower to jednorazowa inwestycja – kupując go – liczymy na to, że będzie nam służył choć na parę lat. Jazda na rowerze jest zdecydowanie sportem na każdą kieszeń – wyjaśnia założyciel i właściciel marki STORM Adam Ziętek. I dodaje: Mając na uwadze potrzeby naszych konsumentów, tych dorosłych jak i młodszych, w swoim portfolio posiadamy szeroką ofertę rowerów turystycznych, górskich, miejskich jak i dziecięcych. Dbamy o dostępność naszych jednośladów, które do znalezienia są w szeroko rozwiniętej sieci punktów dystrybucyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. 

Rowery tej marki mogą znaleźć się w każdym domu, ponieważ polski producent prezentuje kilka kategorii jednośladów, na które składają się ciekawe modele dedykowane kobietom, mężczyznom, a także najmłodszym:  

  • Turystyczne (trekking) – to idealne rozwiązanie na długie wyprawy po utwardzonych drogach. Komfortowe siodełko, odpowiednio dobrane błotniki i bagażnik sprawdzają się nawet w ciężkich warunkach. Wśród najbardziej popularnych modeli znajdują się Marathon Lady i Marathon Man.  
  • Miejskie (cityline) – wyróżnia ich wyjątkowy design, kolory i wygoda – w ofercie znajdują się m.in. modele: Amsterdam, Paris, Barcelona, to tylko kilka przykładowych jednośladów, sprzedawanych w punktach dystrybucyjnych marki na terenie całej Polski.  
  • Górskie (MTB) – jedne z najbardziej popularnych kategorii rowerów w Polsce. Posiadają wzmacnianą ramę, prostą kierownicę i solidne hamulce mechaniczne lub hydrauliczne – w zależności od dobranych komponentów, przykładowe modele: Shark Lady, Shark Man, Queen, Spark itd. 
  • Dziecięce – dostępne w różnych kolorach, wykonane z aluminium lub ze stali, posiadają różne rozmiary kół.  

Przy wyborze roweru poza indywidualnymi preferencjami czy ceną, warto kierować się ofertą firm, które dbają o jakość i bezpieczeństwo swoich produktów.  

  • Odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość to główne wartości naszej marki. Od ponad 10 lat dbamy o to, aby każdy z wyprodukowanych jednośladów był sprawny pod kątem technicznym i charakteryzował się wysoką jakością zanim trafi w ręce klienta. Rzetelna i dokładna weryfikacja sprawności pojazdu to jeden z kluczowych etapów procesu produkcji. Jesteśmy odpowiedzialni za produkty, które sprzedajemy i za bezpieczną podróż naszych konsumentów, dlatego dbamy o szczegóły. Montujemy rowery od podstaw, na nowoczesnej linii produkcyjnej wyposażonej w bardzo dobrej jakości maszyny. Ponadto, nasze jednoślady składają się z wysokiej jakości komponentów – podkreśla właściciel marki STORM Adam Ziętek. 

Rower to także zmiana naszych codziennych nawyków, a właściwie naszego stylu życia. Zbliżająca się wiosna i obecna sytuacja na świecie zachęcają do wprowadzenia zmiany w naszej codzienności i inwestowania w zdrowie. Im więcej czasu na rowerze, tym lepsza kondycja fizyczna i samopoczucie. Jazda na rowerze obniża poziom stresu i wyzwala endorfiny, dzięki czemu czujemy się lepiej, pracujemy wydajniej i też szybciej się uczymy. Dlatego, warto zaopatrzyć się w jednoślady chociażby na początek miały służyć jedynie do celów rozrywkowych i rekreacyjnych.  

Źródło: https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/w-tym-sezonie-wsiadz-na,b19734781

Robert i Anna Lewandowscy Ambasadorami marki rowerowej STORM!

Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.