Wyjątkowy prezent na święta istnieje!

13 grudnia, 2022

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami. W tym okresie nic nie potrafi wywołać takiego uśmiechu na twarzy najbliższej osoby, jak odpowiednio dobrany prezent, schowany pod choinką w Wigilię. Poszukiwania często są wyzwaniem. Zatem, jakie są cechy idealnego prezentu? Przede wszystkim powinien on sprawiać radość drugiej osobie, a także być dla niej przydatny. Rower może być odpowiedzią na te oczekiwania. Dlaczego jeszcze warto podarować bliskim jednoślad pod choinkę?

Zalety roweru

Rower to przede wszystkim praktyczny i uniwersalny sprzęt, który umożliwia przemieszczanie się w różne miejsca. Jest zaliczany do najbardziej ekologicznych środków transportu, ponieważ nie emituje do atmosfery żadnych zanieczyszczeń. Ogromną zaletą jednośladów jest to, że są łatwe w obsłudze i tanie w eksploatacji. Ale to nie wszystko. Jazda na rowerze ma pozytywny wpływ na nasze samopoczucie oraz kondycję fizyczną. Ponadto, poprawia koordynację ruchową oraz przeciwdziała chorobom układu kostno-stawowego. Rower może być także idealnym rozwiązaniem na zrelaksowanie się. Wiele osób zmotywuje do aktywnego spędzania czasu, a dzieciom umożliwi zabawę.

Szeroka oferta

Na rynku istnieje wiele firm rowerowych, które mają w swoim asortymencie szeroki wachlarz modeli jednośladów, czego przykładem jest marka STORM. W swoim portfolio posiada rowery trekkingowe, górskie, miejskie, crossowe oraz dziecięce, które są dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów. – Nasze jednoślady cechują się korzystnym stosunkiem jakości do ceny, wytrzymałością, a także oryginalnym designem. Są dostępne w szeroko rozwiniętej sieci punktów dystrybucyjnych w całej Polsce – tłumaczy Adam Ziętek, właściciel i założyciel marki STORM. Dodaje, dla dziewczynki, która nie obawia się jazdy poza utartymi szlakami, szczególnie warty uwagi jest rower QUEEN 24 z aluminiową ramą i osprzętem Shimano, zapewniający komfort jazdy na nierównych terenach. Z kolei dla dorosłych, idealnym rozwiązaniem będzie model STORM Shark 29. Dzięki zastosowaniu dokładnie zaprojektowanej geometrii ramy, doskonale sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Pomoc profesjonalisty

Rower jest uniwersalnym pomysłem na prezent świąteczny, natomiast dobór właściwego modelu bywa bardzo problematyczny. Przede wszystkim, jednoślad musi być dopasowany do osoby, która będzie na nim jeździć. W związku z tym, zanim zdecydujemy się na jego kupno, warto w pierwszej kolejności zrobić wywiad, który pozwoli na poznanie oczekiwań naszego bliskiego. Należy pamiętać o wzroście, wadze osoby i funkcji, jaką rower ma spełniać. Jeśli jednak pojawiają się wątpliwości, warto udać się do punktów dystrybucji, w których wykwalifikowana obsługa udzieli niezbędnych informacji oraz odpowie na nurtujące pytania klientów. Ponadto, można na nią liczyć w zakresie dopasowania roweru do potrzeb konkretnej osoby. Dzięki skorzystaniu z wiedzy specjalistów, jest większa szansa na uniknięcie błędu zakupowego.

Wybór gwiazdkowego prezentu nie należy do najłatwiejszych zadań. Natomiast, jeśli zależy nam na uniwersalnym sprzęcie, który jest praktyczny i niesie ze sobą wiele korzyści, to rower może być idealnym pomysłem. Nie dość, że jazda na nim pozwala aktywnie spędzać czas, to również pozytywnie wpływa na nasze zdrowie. Zanim jednak przystąpimy do zakupu jednośladu, warto wcześniej zastanowić się, czy spełnia on oczekiwania osoby, którą chcemy nim obdarować.

Źródło: https://dlalejdis.pl/artykuly/wyjatkowy-prezent-na-swieta-istnieje

Robert i Anna Lewandowscy Ambasadorami marki rowerowej STORM!

Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.