Robert i Anna Lewandowscy ambasadorami rowerów Storm

9 maja, 2023

Robert i Anna Lewandowscy zostali ambasadorami reklamowymi polskiej marki rowerowej Storm. Pierwsza kampania marki Storm z udziałem Roberta i Anny Lewandowskich planowana jest na drugą połowę maja br. Współpraca obejmie działania wizerunkowe, akcje promocyjne, billboardy sponsorskie oraz materiały POS. Wszystkie aktywności wspierać będzie szeroka komunikacja w mediach społecznościowych, a także na tradycyjnych nośnikach.

– O marce Storm po raz pierwszy usłyszałem w momencie, gdy jej właściciel złożył nam propozycję współpracy. Zdziwiłem się, gdy usłyszałem jak silną pozycję udało jej się zdobyć na polskim rynku w ostatnich latach. Do rozpoczęcia współpracy skłoniła nas jednak wizja i historia, która stoi za tą marką. Marzenia, ciężka praca, wielkie ambicje, stawianie na jakość i ciągły rozwój, a jednocześnie wiara w takie wartości jak promowanie zdrowego i rodzinnego stylu życia, to wszystko jest spójne z tym czym sami na co dzień się kierujemy. Dlatego bardzo się cieszę, że wraz z Anią będziemy mogli wspólnie wspierać polską markę Storm w jej rozwoju i spełnianiu biznesowych marzeń – powiedział Robert Lewandowski.       Rowery Storm dostępne są w ponad 350 punktach dystrybucji w całej Polsce, w szczególności w małych i średniej wielkości miejscowościach. Marka powstała w 2015 roku w Wielkopolsce, gdzie znajduje się również jej zakład produkcyjny. – Jesteśmy polską firmą o międzynarodowych ambicjach, dlatego naszym marzeniem było, aby zaprosić do współpracy Roberta i Annę Lewandowskich, którzy są dla nas wzorem i najlepszym przykładem na to, jak ciężką pracą oraz wzajemnym wsparciem można dojść na szczyt i spełniać swoje marzenia. Taką drogą podąża również marka Storm i jestem dumny, że dalej będziemy nią iść wspólnie, inspirując coraz więcej osób do aktywnego, rodzinnego stylu życia i rozpoczęcia przygody z naszymi jednośladami – powiedział Adam Ziętek, założyciel i właściciel marki Storm. Kolejna wspólna reklama Robert i Anna Lewandowscy w przeszłości wspólnie występowali w kampaniach reklamowych m.in. sieci dyskontów Lidl. Oboje promują też markę sportową 4F i brand cateringu dietetycznego Anny Lewandowskiej SuperMenu.

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/robert-anna-lewandowscy-rowery-storm-reklama

Robert i Anna Lewandowscy Ambasadorami marki rowerowej STORM!

Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.