Robert Lewandowski ma nową pracę. Został ambasadorem kolejnej marki

14 września, 2023

Najbardziej znany polski piłkarz Robert Lewandowski został „pierwszym globalnym ambasadorem” marki Oanda.

„Lewandowski to profesjonalista najwyższej klasy. Jego styl gry – strategiczny, precyzyjny i budzący zaufanie – idealnie odzwierciedla ideę inteligentnego inwestowania – wyjaśnia swoją decyzję Darren Moffett z Oanda.

Firma specjalizuje się w usługach inwestowania online, usługach walutowych oraz analitycznych. Jak wyjaśnia firma w komunikacie, współpraca z Lewandowskim „wpisuje się w długoterminową strategię marketingową dążącą do zwiększenia rozpoznawalności grupy”.

– Ogromnie cieszę się na współpracę z Oanda – zwłaszcza, że dzielimy wspólną pasję –dążenie do bycia najlepszym i dawanie z siebie wszystkiego. Odpowiednie przygotowanie, koncentracja i umiejętności to kluczowe elementy sukcesu – zarówno na boisku, jak i w finansach” – komentuje nawiązanie współpracy z firmą Robert Lewandowski.

Lewandowski niebawem ma się pojawić się jako twarz i głos marki w licznych globalnych kampaniach multimedialnych.

W trakcie swojej kariery Lewandowski promował wiele różnych marek. Niedawno na przykład stał się ambasadorem rowerowego brandu Storm. W przeszłości był też m.in. ambasadorem chińskiej marki Huawei na całą Europę.

Źródło: https://businessinsider.com.pl/gospodarka/robert-lewandowski-ma-nowa-prace-zostal-ambasadorem-kolejnej-marki/fzkk3br

Robert i Anna Lewandowscy Ambasadorami marki rowerowej STORM!

Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.