Rower a nawierzchnia, czyli jak znaleźć idealne połączenie? Zainspiruj się marką STORM

19 września, 2023

Rower staje się coraz bardziej popularnym środkiem transportu oraz sposobem na aktywność fizyczną i odkrywanie uroków krajoznawstwa. Nim jednak wybierzesz się na swoją przygodę, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Jazda rowerem powinna być nie tylko przyjemnością, ale także komfortowym i bezpiecznym doświadczeniem. Kluczem do sukcesu jest odpowiednio dobrany rower, który nie tylko spełnia Twoje indywidualne potrzeby, ale jest także dostosowany do rodzaju nawierzchni, po której będziesz pedałować. Warto przyjrzeć się temu, co ma do powiedzenia marka STORM.

Nie ma chyba lepszego czasu na skorzystanie z uroków jazdy na rowerze niż trwający sezon. To teraz chętnie wybieramy się na wycieczki, a jednym z popularnych kierunków jest północ Polski. Nad morzem czy na Mazurach doskonale sprawdzą się rowery trekkingowe, włącznie z wersjami elektrycznymi. Ich średniej szerokości opony pozwalają na komfortową jazdę zarówno po asfaltowych ścieżkach rowerowych, jak i po bardziej wymagającym szutrze. Dodatkowe elementy, takie jak bagażnik, błotniki i oświetlenie, czynią je idealnymi towarzyszami podczas dłuższych tras, gdzie można cieszyć się przyrodą w tle. Dodatkowo, jeśli potrzebujesz, możesz zamontować sakwy na swoim rowerze, aby pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy.

Również górzysty krajobraz zachęca do wycieczek rowerowych. Teren pełen wzniesień i trudnych ścieżek to idealne warunki do jazdy na rowerze górskim (MTB) lub elektrycznym rowerze górskim (E-MTB). Ich solidna konstrukcja, system amortyzacji i szerokie opony zapewniają doskonałą przyczepność nawet na nierównych drogach. Rower górski został zaprojektowany tak, aby zachować pochyloną pozycję kierowcy, co jest optymalne na wymagających trasach.

Jeśli nie chcesz ograniczać się do konkretnego rodzaju nawierzchni i preferujesz bardziej uniwersalny model, warto zwrócić uwagę na rower gravelowy. Nowością marki STORM jest rower gravelowy, który jest szybszy od górskiego i przypadnie do gustu wszystkim, dla których trekking to za mało. Dzięki sportowej pozycji kierowcy, zapewnia komfort i stabilność na zakrętach. To doskonały wybór, niezależnie od terenu, po którym będziesz jeździć.

O firmie STORM

STORM to jedna z czołowych polskich marek zajmujących się produkcją i montażem rowerów. Firma pojawiła się na rynku w 2015 roku i od tego czasu zdobyła trzecie miejsce pod względem produkcji i sprzedaży rowerów w Polsce. Założycielem marki STORM jest Adam Ziętek, który aktywnie przyczynia się do budowy jednej z najlepszych firm rowerowych.

Produkty marki STORM są dostępne w ponad 350 punktach dystrybucji na terenie całej Polski. W ofercie znajdują się rowery górskie (MTB), trekkingowe, crossowe, miejskie i dziecięce, dostosowane do potrzeb zarówno kobiet, mężczyzn, jak i dzieci. W 2023 roku marka STORM wprowadziła do swojej oferty rowery elektryczne i gravelowe.

Wszystkie rowery STORM są produkowane na nowoczesnej linii produkcyjnej, wyposażonej w maszyny najwyższej jakości do montażu rowerów. Do produkcji używane są komponenty o wysokiej jakości. Każdy rower jest starannie sprawdzany zaraz po zakończeniu procesu produkcji pod kątem jakości i parametrów technicznych. Obecnie zakład produkcyjny ma możliwość wyprodukowania 250 000 rowerów rocznie, co stanowi znaczący wzrost w ciągu ostatnich lat.

W bieżącym roku marka STORM została doceniona m.in. przez Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną za inwestycje zrealizowane w ramach Polskiej Strefy Inwestycyjnej.

W maju 2023 roku marka STORM rozpoczęła swoją pierwszą kampanię wizerunkową pod hasłem “Wyrusz w swoją drogę”, której twarzami zostali ambasadorzy marki, Robert i Anna Lewandowscy.

Źródło: https://silesion.pl/rower-a-nawierzchnia-czyli-jak-znalezc-idealne-polaczenie-zainspiruj-sie-marka-storm/

Robert i Anna Lewandowscy Ambasadorami marki rowerowej STORM!

Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.