Phlov by Anna Lewandowska z kolejnymi ważnymi współpracami

11 października, 2023

Phlov, czyli polska marka ekologicznych i wegańskich kosmetyków, założona w 2019 roku przez Annę Lewandowską, notuje na swoim koncie kolejne istotne współprace.

Wielokrotna medalistka mistrzostw Polski i Europy w karate, dietetyczka, trenerka, businesswoman, żona Roberta Lewandowskiego – Anna Lewandowska – od niedawna może cieszyć się kolejnymi sukcesami. Założona i prowadzona przez nią od 2019 roku marka kosmetyczna Phlov by Anna Lewandowska, nawiązała kolejne duże i istotne współprace – z RossmannemSephorą oraz Intimissimi.

W portfolio Phlov do tej pory znajdowały się produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów oraz produkty kosmetyczne, a także perfumy: dwa zapachy kobiece i jeden męski. Ostatnimi czasy na półkach drogerii Rossmann można znaleźć trzy nowe warianty sygnowane nazwiskiem Lewandowskiej: Chase The SunNo Stylist oraz Full’Moon Light, który stanowi subtelniejszą wariację znanego już wcześniej zapachu Full Moon’Light Intense.

Każda z wymienionych kombinacji zaczerpnęła inspiracje ze świata natury: aromaty kwiatowe i owocowe przeplatają się z nutami drzewnymi. Elementami uzupełniającymi poszczególne zapachy są natomiast subtelne dodatki w postaci wanilii, białego piżma, jaśminu, pomarańczy i neroli, a także aromaty tytoniowe i różane.

W Sephorze z kolei odnajdziemy najnowszą linię Phlov z kosmetykami o działaniu przeciwstarzeniowym z linii RENEW PRO. Klientki znanej perfumerii zyskają dostęp do kosmetyków naturalnych i profesjonalnych, które w odpowiednim połączeniu stworzą kompleksowy rytuał pielęgnacyjny – poranny i wieczorny. W proponowanym zestawie znajduje się 6 produktów zamkniętych w eleganckich, głównie szklanych opakowaniach: emulsja do mycia twarzy, serum z ceramidami, krem do pielęgnacji wrażliwej okolicy oczu, przeciwzmarszczkowy krem z filtrem SPF 50, a także krem remodelujący z retinolem na noc.

Wszystkie receptury zostały opracowane tak, aby nie tylko zagwarantować wymagającej skórze pielęgnację na najwyższym poziomie, ale również po to, aby zminimalizować widoczne skutki upływu czasu.

Ostatnią, ale nie mniej ciekawą współpracą, jaką w ostatnim czasie nawiązało Phlov, jest połączenie sił z Intimissimi. Wspólnym mianownikiem dla obu marek jest troska o kobiety – niezależnie od wieku, trybu życia czy pełnionych ról.

Jedwabne, romantyczne i zmysłowe propozycje od Intimissimi doskonale komponują się z kosmetykami Phlov, stanowiąc prawdziwą celebrację kobiecości. Takie połączenie to idealny pretekst do tego, aby każdego dnia zatrzymać się chociaż na chwilę i pomyśleć z troską o samej sobie.

Wszystko po to, aby kobiety mogły poczuć się jeszcze lepiej we własnej skórze, a co za tym idzie – odnaleźć wewnętrzną siłę do podejmowania kolejnych wyjątkowych wyzwań.

Wszystkie produkty będące efektami współpracy Phlov by Anna Lewandowska z sieciami Rossmann, Sephora oraz Intimissimi są dostępne w sklepach stacjonarnych, a także na stronach internetowych marek.

Źródło: https://nowymarketing.pl/phlov-by-anna-lewandowska-z-kolejnymi-waznymi-wspolpracami/

 

Robert i Anna Lewandowscy Ambasadorami marki rowerowej STORM!

Robert i Anna Lewandowscy zostali Ambasadorami marki STORM, jednej z najszybciej rozwijających się polskich marek rowerowych. Współpraca ze światowej klasy piłkarzem i jego żoną, sportsmenką, mistrzynią karate i trenerką ma na celu wypromowanie marki STORM, a także wspieranie aktywnego, zdrowego oraz rodzinnego sposobu spędzania czasu.