Przerzutka tylna
-
Przerzutka przednia
SHIMANO ACERA FD-T3000
Hamulce
V-BRAKE
Piasta
ALUMINIOWA
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | SZTYWNY ALUMINIOWY |
| Rozmiar ramy | 10" |
| Kolor | niebieski/czarny matowy, pomarańczowy/czarny matowy, zielony - czarny |
Napęd
| Ilość biegów | 6 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO ACERA FD-T3000 |
| Kaseta wolnobieg | WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500 6 RZĘDOWY (14-28T) |
| Korba | ALUMINIOWA 25T - 89 MM, ALUMINIOWA 25T - 102 MM |
| Łańcuch | KMC + osłona łańcucha |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE |
| Pedały | PF-830A |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 20" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA |
| Opona | 14 x 1.50 SCHWALBE, 16 x 1.50 SCHWALBE |
| Piasta przód | ALUMINIOWA |
| Piasta tył | ALUMINIOWA |
Hamulce
| Hamulec przód | V-BRAKE |
|---|---|
| Hamulec tył | V-BRAKE |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM |
|---|---|
| Wspornik siodła | STALOWY 27,2 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA STORM 600 MM |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIOWY KALLOY UNO AHEAD |
| Chwyty | HERRMANS |
Cechy
Dopracowana geometria ram
Niska masa modeli dziecięcych
Montaż i kontrola jakości w Polsce
Sprawdzone komponenty od renomowanych dostawców
450+ sklepów i serwisów w całej Polsce
Testy w terenie i na szosie
