Przerzutka tylna
-
Przerzutka przednia
SHIMANO ACERA FD-T3000
Hamulce
V-BRAKE, HJ-805AD7 P+T czarny
Piasta
ALUMINIOWA, WZ-A201R
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | SZTYWNY ALUMINIOWY, SZTYWNY STALOWY |
| Rozmiar ramy | 11" |
| Kolor | czerwony - czarny, niebieski - czarny, żółty - czarny |
Napęd
| Ilość biegów | 6 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO ACERA FD-T3000 |
| Kaseta wolnobieg | WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500 6 RZĘDOWY (14-28T), WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500 7 RZĘDOWY (14-28T) |
| Korba | ALUMINIOWA 38T/170 mm, PROWHEEL A10BPP 30T - 140 MM |
| Łańcuch | KMC + osłona łańcucha, KMC HV-408 |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE |
| Pedały | FP-629 BLACK, PF-830A |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 24" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA, STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Opona | 14 x 1.50 SCHWALBE, 20 x 1.50 SCHWALBE, 24 x 1.75 CST |
| Piasta przód | ALUMINIOWA, WZ-A201F |
| Piasta tył | ALUMINIOWA, WZ-A201R |
Hamulce
| Hamulec przód | V-BRAKE, HJ-805AD7 P+T czarny |
|---|---|
| Hamulec tył | V-BRAKE, HJ-805AD7 P+T czarny |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM, DDK |
|---|---|
| Wspornik siodła | ALUMINIOWY KALLOY UNO 27,2 MM, STALOWY 27,2 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA KALLOY UNO 560 MM, ALUMINIOWA STORM 600 MM |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIOWY KALLOY UNO AHEAD, ALUMINIOWY KALLOY UNO AHEAD AS-309C |
| Chwyty | HERRMANS |
Cechy
Dopracowana geometria ram
Niska masa modeli dziecięcych
Montaż i kontrola jakości w Polsce
Sprawdzone komponenty od renomowanych dostawców
450+ sklepów i serwisów w całej Polsce
Testy w terenie i na szosie
