Racer 26 1.0
Lekki i funkcjonalny rower młodzieżowy stworzony dla dzieci i nastolatków o wzroście 140-170 cm, którzy potrzebują niezawodnego roweru do codziennej jazdy. STORM RACER VBR 26 to model idealny na dojazdy do szkoły, przejażdżki po mieście oraz rekreacyjne wypady poza miasto. Klasyczne hamulce typu V-brake są lekkie, skuteczne i łatwe w obsłudze, co czyni rower prostym w użytkowaniu i serwisowaniu. Wielobiegowy napęd pozwala dopasować tempo jazdy do różnych warunków, a aluminiowa rama zapewnia niską wagę i wygodną pozycję za kierownicą. Sportowa sylwetka, nowoczesna kolorystyka i dynamiczny design sprawiają, że RACER VBR 26 świetnie wpisuje się w styl młodych rowerzystów. To doskonały pierwszy „większy” rower, który daje poczucie niezależności i swobody na każdej trasie. Waga: już od ok. 13kg – jeden z lżejszych modeli w swojej klasie. Bardzo mocny argument konkurencyjny w segmencie 26
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | SZTYWNY STALOWY |
| Rozmiar ramy | 13,5", 15" |
| Kolor | niebieski - czarny, pomarańczowy/czarny, zielony - czarny |
Napęd
| Ilość biegów | 21 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO TOURNEY FD-TY510 |
| Manetki | SHIMANO ST-EF500 |
| Kaseta wolnobieg | WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500 7 RZĘDOWY (14-28T) |
| Korba | ALUMINIOWA 38T/170 mm, STALOWA 38T - 170 MM |
| Łańcuch | KMC C410, KMC HV-408 |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE |
| Pedały | PF-830A |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 26" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Opona | 26 x 1.75 CST |
| Piasta przód | ALUMINIOWA |
| Piasta tył | ALUMINIOWA |
Hamulce
| Hamulec przód | V-BRAKE |
|---|---|
| Hamulec tył | V-BRAKE |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM |
|---|---|
| Wspornik siodła | STALOWY 27,2 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA STORM 600 MM |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIOWY KALLOY UNO AHEAD |
| Chwyty | HERRMANS |
