Racer 26 2.0
Nowoczesny i uniwersalny rower młodzieżowy dla chłopców i nastolatków o wzroście 140-170 cm, którzy szukają połączenia sportowego stylu i funkcjonalności w codziennej jeździe. STORM RACER 2D 26 sprawdzi się zarówno podczas dojazdów do szkoły, jak i aktywnych weekendowych przejażdżek. Model wyposażono w mechaniczne hamulce tarczowe, które zapewniają skuteczne hamowanie oraz prostą obsługę serwisową. Wielobiegowy napęd umożliwia komfortowe pokonywanie podjazdów i dłuższych tras, a lekka aluminiowa rama ułatwia manewrowanie i zwiększa kontrolę nad rowerem. Sportowa, młodzieżowa stylistyka oraz dynamiczna kolorystyka nadają rowerowi wyrazisty charakter. RACER 2D 26 to świetny wybór dla młodych rowerzystów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i czerpać radość z jazdy każdego dnia. Waga: ok. 13kg- bardzo mocny argument konkurencyjny w segmencie 26
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | SZTYWNY ALUMINIOWY, SZTYWNY STALOWY, AMORTYZOWANY ZOOM |
| Rozmiar ramy | 17", 13", 15" |
| Kolor | czarny matowy/pomarańczowy, czarny/oliwkowy, czerwony - czarny, granatowy/czarny, niebieski, niebieski matowy/czarny, oliwkowy/czarny, pomarańczowy/czarny, zielony - czarny, żółty - czarny |
Napęd
| Ilość biegów | 21 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO TOURNEY FD-TY510 |
| Manetki | SHIMANO ST-EF500 |
| Kaseta wolnobieg | WOLNOBIEG SHIMANO MF-TZ500 7 RZĘDOWY (14-28T) |
| Korba | ALUMINIOWA 25T - 102 MM, ALUMINIOWA 28T - 127 MM, ALUMINIOWA 38T/170 mm, SHIMANO TOURNEY FC-TY301 42-34-24T |
| Łańcuch | KMC + osłona łańcucha, KMC C410, KMC HV-408, PF 830A |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE |
| Pedały | PF-830A |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 26" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Opona | 16 x 1.50 SCHWALBE, 20 x 1.50 SCHWALBE, 24 x 1.75 CST, 26 x 2.10 MAXXIS |
| Piasta przód | ALUMINIOWA |
| Piasta tył | ALUMINIOWA |
Hamulce
| Hamulec przód | TARCZOWY MECHANICZNY |
|---|---|
| Hamulec tył | TARCZOWY MECHANICZNY |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM |
|---|---|
| Wspornik siodła | STALOWY 27,2 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA STORM 600 MM |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIOWY KALLOY UNO AHEAD |
| Chwyty | HERRMANS |
