Shark 29 3.0
Storm Shark to rower górski, który podoła każdemu wyzwaniu. Od weekendowych wycieczek po bezdrożach, po dojazdy do pracy w mieście czy drogę do sklepu. Komfortowa pozycja jazdy i przedni amortyzator zapewniają wygodę, a mniejsze koła 27,5” ułatwiają skręcanie i nadają rowerowi zwinniejszy charakter.
Przerzutka tylna
SHIMANO ALTUS RD-M310
Przerzutka przednia
SHIMANO TOURNEY FD-TY500
Hamulce
TARCZOWY HYDRAULICZNY
Piasta
SHIMANO FH-TX5058
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | AMORTYZOWANY SUNTOUR XCE DS, AMORTYZOWANY SUNTOUR XCE-DS. 100 mm, AMORTYZOWANY SUNTOUR XCM DS RLO 29, AMORTYZOWANY SUNTOUR XCT DS HLO |
| Rozmiar ramy | 17", 19", 21" |
| Kolor | czarny matowy/czerwony, czarny matowy/niebieski, czarny matowy/pomarańczowy, czarny/pomarańczowy, oliwkowy/czarny matowy, szary, szary matowy |
Napęd
| Ilość biegów | 24 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO TOURNEY FD-TY500 |
| Manetki | SHIMANO ST-EF505 |
| Kaseta wolnobieg | KASETA SHIMANO ALTUS CS-HG31 8 RZĘDOWA, SHIMANO ALTUS CS-HG31 8 RZĘDOWA (11-34T) |
| Korba | SHIMANO CUES FC-U4000, SHIMANO ESSA FC-U2000, SHIMANO TOURNEY FC-TY301 42-34-24T |
| Łańcuch | KMC HV-408, SHIMANO CN-HG40, SHIMANO CN-LG500 |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE, SHIMANO BB-RS501 HOLLOWTECH II |
| Pedały | PF-830A |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 29" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Opona | 27.5 x 2.20 MAXXIS, 29 x 2.20 MAXXIS |
| Piasta przód | SHIMANO HB TX505 |
| Piasta tył | SHIMANO FH-TX5058 |
Hamulce
| Hamulec przód | TARCZOWY HYDRAULICZNY |
|---|---|
| Hamulec tył | TARCZOWY HYDRAULICZNY |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM |
|---|---|
| Wspornik siodła | ALUMINIOWY KALLOY UNO 30,9 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA STORM 720 MM |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIOWY KALLOY UNO AHEAD |
| Chwyty | HERRMANS |
Cechy
Dopracowana geometria ram
Niska masa modeli dziecięcych
Montaż i kontrola jakości w Polsce
Sprawdzone komponenty od renomowanych dostawców
450+ sklepów i serwisów w całej Polsce
Testy w terenie i na szosie
