Trail 29 5.0 MS
Storm Trail Lady to rower górski przeznaczony do rekreacyjnej i sportowej jazdy w terenie który także sprawdzi się w miejskich warunkach. Dzięki bardziej pochylonej i wyciągniętej pozycji niż w innych rowerach MTB w ofercie, Trail Lady idealnie sprawdzi się dla użytkowników o zacięciu sportowym. Lekka i wytrzymała rama pokryta jest pięknym, wysokiej jakości lakierem. Rower wyposażony jest w amortyzowany widelec, który tłumi nierówności. Obniżona rama ułatwia wsiadanie i schodzenie z roweru oraz jazdę w codziennych ubraniach.
Przerzutka tylna
SHIMANO DEORE RD-M6000
Przerzutka przednia
SHIMANO DEORE FD-M6025
Hamulce
TARCZOWY HYDRAULICZNY SHIMANO MT-200
Piasta
SHIMANO FH-TX5058
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | AMORTYZOWANY SUNTOUR XCE DS RLO 27,5, AMORTYZOWANY SUNTOUR XCM 32 AIR 29" |
| Rozmiar ramy | 16", 18" |
| Kolor | czarny/fioletowy, czarny/różowy |
Napęd
| Ilość biegów | 20 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO DEORE FD-M6025 |
| Manetki | SHIMANO Deore SL-M6000 |
| Kaseta wolnobieg | SHIMANO DEORE CS-HG500 10 RZĘDOWA |
| Korba | SHIMANO CUES FC-U4000, SHIMANO CUES FC-U6000 |
| Łańcuch | SHIMANO CN-LG500 |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE |
| Pedały | PF-825 AZU |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 29" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Opona | 27.5 x 2.20 MAXXIS, 29 x 2.20 MAXXIS |
| Piasta przód | SHIMANO HB TX505 |
| Piasta tył | SHIMANO FH-TX5058 |
Hamulce
| Hamulec przód | TARCZOWY HYDRAULICZNY SHIMANO MT-200 |
|---|---|
| Hamulec tył | TARCZOWY HYDRAULICZNY SHIMANO MT-200 |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM |
|---|---|
| Wspornik siodła | ALUMINIOWY KALLOY UNO 30,9 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA KALLOY UNO 720 MM |
| Wspornik kierownicy | PROMAX |
| Chwyty | HERRMANS |
Cechy
Dopracowana geometria ram
Niska masa modeli dziecięcych
Montaż i kontrola jakości w Polsce
Sprawdzone komponenty od renomowanych dostawców
450+ sklepów i serwisów w całej Polsce
Testy w terenie i na szosie
