Marathon 28 8.0 MS
STORM Marathon to rower, który sprawdzi się każdego dnia. Dojazd do pracy, weekendowa wycieczka z rodziną czy zakupy, Marathon sprawi, że to wyjście z domu będzie przyjemnością. Wyposażony w bagażnik i błotniki, jest gotowy na każdą sytuację, nawet jeśli pogoda nie będzie sprzyjać. Wyprostowana pozycja, amortyzowany widelec i zgięta kierownica zapewniają komfort jazdy w każdych warunkach. Model Lady ma obniżoną górną rurę, która sprawia, że wsiadanie i zsiadanie z roweru jest prostsze, a także zapewnia wygodę jazdy w codziennych, mniej sportowych stylizacjach.
Przerzutka tylna
SHIMANO CUES RD-6020
Przerzutka przednia
SHIMANO CUES FD-6010
Hamulce
TARCZOWY HYDRAULICZNY SHIMANO MT-200
Piasta
SHIMANO FH-TX505
Specyfikacja techniczna
Rama i zawieszenie
| Rama | ALUMINIOWA |
|---|---|
| Widelec | AMORTYZOWANY SUNTOUR NEX DSC HLO 700C, AMORTYZOWANY SUNTOUR NEX-DSC HLO 63mm |
| Rozmiar ramy | 17", 19" |
| Kolor | cappuccino, łososiowy, szary/srebrny |
Napęd
| Ilość biegów | 20 |
|---|---|
| Przerzutka przednia | SHIMANO CUES FD-6010 |
| Manetki | SHIMANO CUES SL-6000 |
| Kaseta wolnobieg | KASETA SHIMANO CUES CS-LG300 10 RZĘDOWA |
| Korba | SHIMANO CUES FC-U4010 46-30T, SHIMANO CUES FC-U6000 |
| Łańcuch | KMC C410 |
| Suport | CARTRIDGE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE |
| Pedały | PF-830A |
| Osłona łańcucha | STORM |
Koła i opony
| Rozmiar kół | 28" |
|---|---|
| Obręcz | STORM ALUMINIOWA, DWUKOMOROWA, WZMACNIANA |
| Opona | 700 x 40 CST |
| Piasta przód | SHIMANO DYNAMO DH3D37 |
| Piasta tył | SHIMANO FH-TX505 |
Hamulce
| Hamulec przód | TARCZOWY HYDRAULICZNY SHIMANO MT-200 |
|---|---|
| Hamulec tył | TARCZOWY HYDRAULICZNY SHIMANO MT-200 |
Komponenty i ergonomia
| Siodło | STORM |
|---|---|
| Wspornik siodła | AMORTYZOWANY KALLOY UNO 27,2 MM |
| Kierownica | ALUMINIOWA STORM 680 MM |
| Wspornik kierownicy | ALUMINIOWY REGULOWANY KALLOY UNO |
| Chwyty | HERRMANS |
| Bagaznik | RURKOWY |
| Błotniki | PLASTIKOWE |
Silniki i elektryka
| Oświetlenie | PRZÓD SMART Z SENSOREM ZMIERZCHU 20 LUX +TYŁ SMART BATERYJNE |
|---|
Cechy
Dopracowana geometria ram
Niska masa modeli dziecięcych
Montaż i kontrola jakości w Polsce
Sprawdzone komponenty od renomowanych dostawców
450+ sklepów i serwisów w całej Polsce
Testy w terenie i na szosie
